HAIKU SUSRETI VEŽICA 2017.
Autor: Gordana Frol, 14. 4. 2017.

17. TRAVNJA – SVJETSKI DAN HAIKU POEZIJE

22.7.2016. haiku je registriran na popisu svjetske nematerijalne kulturne baštine pri UNESCO-u.

pet, sedam i pet

riječima zapisan

kratko – doživljaj (178)

LUKA DORČIĆ, 7. r., OŠ VEŽICA

Zahvaljujemo svim školama, mentorima i učenicima koji su se odazvali na naš natječaj! Pristiglo je 170 haiga – 68 nižih razreda, 102 viših razreda, od toga 5 posebnih potreba. Mailom je došlo 320 haikua viših razreda, 118 nižih, 7 s posebnim potrebama 6 – viših, 1 – nižih razreda.

2. MEĐUNARODNI HAIKU SUSRETI VEŽICA I SVEČANOST SVIH NAGRAĐENIH I POHVALJENIH BIT ĆE U PETAK 5.5.2017. U 16.00 SATI U OŠ VEŽICA I JAPANSKOM VRTU ŠKOLE. RADOSNO VAS OČEKUJEMO!

<-- <-- Rezultate i obavijesti o ovogodišnjem susretu tijekom travnja bit će objavljivani na stranicama Haiku susreti Vežica!

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA I MENTORIMA NA OVOGODIŠNJIM POSTIGNUĆIMA!

Organizacijski odbor i Povjerenstvo Haiku susreta Vežica