Učenici petih razreda polaznici Građanskog odgoja i obrazovanja prezentirali svoj rad
Autor: Gordana Frol, 11. 6. 2017.

1.lipnja 2017. u predvorju Hrvatskog kulturnog doma na Sušaku održana je prezentacija rezultata programa Građanskog odgoja i obrazovanja, koji je početkom ove školske godine, eksperimentalno kao izvannastavna aktivnost, uveden u šest riječkih osnovnih škola. Događaju su prisustvovali gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel, zamjenik gradonačelnika Rijeke Marko Filipović, pročelnica Odjela za odgoj i školstvo Grada Rijeke Sanda Sušanj sa suradnicima, te  učitelji i učenici uključeni u program Građanskog odgoja i obrazovanja.

Učenici naše škole prikazali su video uradak " Naša prva godina - mi smo aktivni, odgovorni i informirani" te su ukratko predstavili svoj razred.