Nezboravno putovanje naših osmaša
Autor: Bosiljka Jelača, 2. 10. 2017.

Od 22. do 25. rujna učenici 8.a i 8.b razreda, u pratnji razrednika M. Babić i D. Marina te profesorice V. Perković uživali su u predivna 4 dana provedena na ekskurziji u Dalmaciji. Kroz svoje putovanje upoznali su običaje naših predaka u Dalmatinskoj zagori, uživali u panorami Dubrovnika s brda Srđ, prošetali Rivom u Splitu te plovili lađama rijekom Neretve. Naše slobodno vrijeme neprestano su osmišljavali kreativni animatori u hostelu Eklata. Našu “pospanu” jutarnju gimnastiku, vožnju kajacima i biciklima, natjecanje u streličarstvu i od svega najbolje, večernju zabavu, pogledajte u fotogaleriji.