BOGATA HAIKU JESEN SE NASTAVLJA... VIŠESTRUKO NAGRAĐENI I NA MEĐUNARODNOM HAIKU NATJEČAJU U GORSKOM KOTARU
Autor: Gordana Frol, 16. 10. 2019.

I ove smo godine, kao i prošle u Kamačniku, bili posebno uspješni na međunarodnom haiku natječaju što ga organizira Udruga Goranski koraci iz Delnica. U subotu 12. listopada 2019. zahvaljujući susretljivosti roditelja, ali i baka i djedova, prisustvovali smo 7. susretima koji svake godine promoviraju neki goranski kraj-ove godine bile su to Brod Moravice.

Zadane teme bile su izvor i govor baštine na koji je prispjelo 294 haikua iz 24 osnovne škole iz Hrvatske i inozemstva.

1.NAGRADA- ANA CVEK, TONI KRALJIĆ, 8.a

2.NAGRADA- ANDREJ VUKOVIĆ, 8.a, ANTE MUŠAC, 6.c

3.NAGRADA- JAKOV VRSALJKO,8.c,NEVA MAUNA,6.b, ARON MARGITIĆ, 6.c

POHVALE: MIA VOKŠI, 8.c I DAVID BRNAD, 8.a

U Zborniku Moravačkim uskim stazama objavljeni su i ostali radovi naših učenika poslanih na natječaj, više od 90 radova, 2.a- Miljenka Rumora, 7.a,b- Ester Acinger, 6.b,c,8.a,c- M.Čeperić-Biljan, a možete ih pročitati u prilogu.

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica nagrađenih učenika.

ČESTITKE!