ISPRAĆAJ JOŠ JEDNE VEŽIČKE GENERACIJE 8.r.
Autor: Loredana Zima Krnelić, 10. 7. 2020.

U četvrtak, 9.7.o.g. na školskom igralištu OŠ Vežica u Rijeci, upriličen je svečani ispraćaj učenika 8.a, b, c razreda.

Okupljenim roditeljima, učenicima i Učiteljskom vijeću škole, riječi zahvale uputila je KORINA KALANJ, UČENICA GENERACIJE, 2019./2020.

"Također željela bih zahvaliti svim profesorima i cijeloj školi jer ste svakome od nas dali dio sebe koji možemo uzeti sa sobom u srednju školu i našu budućnost. Učinili ste od nas odgovorne i obzirne mlade ljude i riječi ne mogu opisati koliko smo Vam svima zahvalni."

Svečani program vodila je osmašica ANA CVEK, a ravnateljica škole gđa Violeta Nikolić nagradila je najbolje:
8.a - ANA CVEK, DOMINIK JURIĆ I TINO KRMPOTIĆ
8.b - ANDREJA HASANČEVIĆ, LEO HRELJANOVIĆ, ERINA IVANIĆ I LEDA VUČETIĆ
8.c - LARA GRBAC, ANAMARIJA JUSUP, IVAN PETROVIĆ, IRA PAVIĆ i KORINA KALANJ, koja se u ime generacije oprostila od osnovne škole riječima:"

"Tijekom ovih osam godina pokazali smo da smo generacija prepuna različitih talenata, ideja i pozitivne energije. Nizali smo uspjehe na sportskim natjecanjima, literarnim i likovnim natječajima te natjecanjima iz znanja. Pokazali smo da smo uvijek tu jedni za druge."

Mihovila Čeperić-Biljan, Vesna Perković i Loredana Zima Krnelić, razrednice 8.r.

Priloženi dokumenti:
Oproštajni_govor.pdf (17.51 KB)