Festival znanosti u Striboru
Autor: Loredana Zima Krnelić, 12. 4. 2014.

U petak 11.04.2014.  učenici  4.a i 4.b razreda sa svojim učiteljicama Miljenkom Rumorom i Anom Grgurić okušali  su se u Kvizu iz astronomije i matematike sa učenicima 4.razreda OŠ Nikola Tesla u pratnji njihove učiteljice Snježane Skitarelić. Natjecanje se  odvijalo u sklopu Festivala znanosti u Dječjoj knjižnici Stribor u veseloj, vedroj i opuštajućoj ali vrućoj  atmosferi jer se do samog kraja nije znao pobjednik. Kviz su pripremali učenici 6a. (Erik Krbavac), 6b.razreda (Vedran Bajšanski, Timoteo Zadković, Sandi Grgurić i Gabrijel Palavra -Vučković) i 8a. (Dean Krbavac i Karlo Graf) sa svojom profesoricom Snježanom Mervcich.

Sudionici natjecanja :

4a.

MARKO BARBIR, MARKO ZBASNIK, LEON DONADIĆ, GORAN MIRI, ORLANDO TORRE, LUKA NEKIĆ, MAJA STANIĆ, STELLA ŠABANOVIĆ, NINA FRANKI

PAOLA SALAJ, KARLA ČARGONJA, ANTONIO POLETO

I ovaj puta su naši učenici pokazali visok stupanj znanja ali i discipline i lijepog ponašanja. Ponosni smo što imamo takve učenike. Zahvaljujemo se njima i njihovim učiteljicama na trudu i velika pohvala svim učesnicima!

Organizatorica natjecanja Snježana Mervcich prof.