NOVA ŠKOLSKA GODINA ZAPOČELA S HAIKU USPJESIMA HAIKU SUSRETI DELNICE, 2015. - DVIJE 3. NAGRADE
Autor: Gordana Frol, 16. 9. 2015.

U subotu 12.9.2015. u Brodu na Kupi održana je promocija Zbornika haiku radova Oj, Delnice, grade pod Petehovcem, koja uz odrasle ima i kategoriju za učenike, kao i promocija novih knjiga naše svjetski poznate haiku pjesnikinje Đurđe Vukelić Rožić , uz proglašenje najuspješnijih haikua.

Naše učenice Nina Mladenić, 6.b, mentorica Mihovila Čeperić-Biljan i Ana Mihaljević, 7.c, mentorica Ester Acinger, osvojile su 3. mjesto na zadanu temu: rijeka.

Na natječaju je  sudjelovala 21 škola, tj. 259 radova koji su objavljeni u Zborniku, među kojima je najviše haikua učenika naše škole, čak 29 s 36 pjesama na zadane teme: leptir i rijeka.

Čestitamo!

Sve radove naših učenika možete pročitati u prilogu.

Priloženi dokumenti:
mihovila_3.JPG (303.20 KB)