ANA MEĐU NAJBOLJIM LITERATIMA U ŠIBENIKU
Autor: Gordana Frol, 10. 4. 2016.

ANA MIHALJEVIĆ, 7.c, sudjelovala je na 25. Hrvatskoj smotri LIDraNo 2016. u Šibeniku.
Tijekom trodnevnog boravka Ana je upoznala članove državnog povjerenstva za literarni izraz: Branka Čegeca, Zorana Ferića, Dubravka Jelačića Bužimskog i Enesa Kiševića. Sudjelovala je u književnom sijelu koji je vodio urednik Zbornika literarnih i novinarskih radova učenika, Miroslav Mićanović, pozorno pratila pojedinačne i skupne nastupe svojih vršnjaka i upoznala ljepote Šibenika.
Družila se s puno mladih ljudi iz različitih krajeva. Vratila se u Rijeku obogaćena novim iskustvom i željom da sve nove spoznaje utka u svoje buduće literarne uratke.

Našoj Ani želimo još puno uspjeha u radu. 😄👏
mentorica Ester Acinger