NOVI LITERARNI USPJESI NAŠIH UČENIKA:STELLA ŠABANOVIĆ - 1. MJESTO, LUKA DORČIĆ - 2. MJESTO I ANA MIHALJEVIĆ, 3. - MJESTO
Autor: Gordana Frol, 18. 5. 2016.

I na ovogodišnjem Natječaju za likovne, literarne i foto radove djece i mladih za školsku 2015./2016. godinu na temu katastrofa , snaga zaštite i spašavanja koju provode Državna uprava za zaštitu i spašavanje, Područni ured Rijeka i Primorsko - goranska županija naši učenici bili su i više nego uspješni.

U kategoriji literarnih radova od 5. do 8. razreda osvojili su :

1. MJESTO - STELLA ŠABANOVIĆ, 6. A, MENTORICA: MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN

2. MJESTO - LUKA DORČIĆ, 6. B, MENTORICA: MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN

3. MJESTO - ANA MIHALJEVIĆ, 7. C, MENTORICA : ESTER ACINGER.

18.5. 2016. u sjedištu Primorsko - goranske županije priznanja su im uz prigodne poklone uručili zamjenik župana Marko Boras Mandić i Matko Škalamera, pročelnik područnog ureda za zaštitu i spašavanje. Svečani program uveličala je Stella Šabanović koja je prisutnim učenicima i mentorima pročitala svoj prvonagrađeni rad.

Č E S T I T A M O!

U kategoriji literarnih radova od 5. do 8. razreda osvojili su :

1. MJESTO - STELLA ŠABANOVIĆ, 6. A, MENTORICA: MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN

2. MJESTO - LUKA DORČIĆ, 6. B, MENTORICA: MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN

3. MJESTO - ANA MIHALJEVIĆ, 7. C, MENTORICA : ESTER ACINGER.

Č E S T I T A M O!

Priloženi dokumenti: