UPISI U SREDNJU ŠKOLU - OBAVIJEST
Autor: Loredana Zima Krnelić, 14. 6. 2016.

Dragi osmaši,

27.6.2016. započinje odabir obrazovnog programa koje želite upisati i to prema vašoj listi prioriteta.

Ukoliko ne možete od kuće možete doći u informatičku učionicu 27.6.2016.  u 12 sati.  PROMJENA JER UPISI POČINJU U 12 sati!

ili 28.6.2016. u 11.00 sati.

Do tada svu dokumentaciju na temelju koje ostvarujete dodatna prava za upis dostavljate razredniku. (Pročitajte Pravilnik u kojem piše što vam treba jer kasnije tu istu dokumentaciju dostavljate u Srednju školu.)

6.7.2016. zaključava se odabir obrazovnih programa i razrednici ispisuju prijavnice za svakog učenika koje učenik i roditelj trebaju potpisati.

Ispisane prijavnice preuzimate 6.7.2016. u 11 sati (informatička učionica).

Potpisane prijavnice trebate dostaviti 7.7.2016. u 11 sati razredniku.

Konačna ljestvica poretka bit će objavljena 11.7.2016.

Napomena:

Prilikom odabira obrazovnih programa odabirete:

- max 6 obrazovnih programa
- 1. i 2. strani jezik
- izborni program

Pratite mrežne stranice Srednje škole koju želite upisati jer na vrijeme trebate prijaviti dodatne provjere ukoliko one postoje. Dodatne provjere vrše se u periodu od 29.6. do 5.7. iako svakako trebate pratiti mrežnu stranicu srednje škole (oglasnu ploču).

Dostaviti u SŠ (11.-15.7.2016.):

- dokumentaciju: liječničke potvrde, potvrde medicine rada, ugovore o naukovanju (za JMO (jedinstveni model obrazovanja) ugovor s licenciranim obrtnicima – www.minpo.hr) i dr.
- dokumentaciju kojom se dokazuju dodatni bodovi ili izravni upis
- upisnicu

Dnevno pratiti:

- www.upisi.hr (NISpuSŠ = Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole)
- www.os-vezica-ri.skole.hr  (Oglasna ploča)
- mrežne stranice SŠ (natječaj najkasnije do 17.6.)

Za sva pitanja molimo vas obratite se razredniku.

Loredana Zima Krnelić, prof.