Obavijest za osmaše - školska liječnica
Autor: Loredana Zima Krnelić, 17. 6. 2016.

Dragi osmaši,

potvrde o psihofizičkim sposobnostima za upis u srednju školu od strane školskog liječnika izdavati će se u tjednu od 11.7. - 15.7.2016. od 8 do 14 sati sa napomenom da 15.7. radimo do 10:00 zbog prisustvovanja sastanku odjela.

Dakle, učenici koji se po objavljenim rezultatima odluče za upis od neke od dole navedenih smjerova trebati će i našu potvrdu za upis.

Radi se o: ekonomisti, dizajneru odjeće, fizioterapeutskom tehničaru, fotografu, grafičaru tiska, grafičkom uredniku-dizajneru, hotelijersko-turističkom tehničaru, komercijalisti, konobaru, medijskom tehničaru, poslovnom tajniku, prodavaču, računalnom tehničaru za strojarstvo, turističko hotelijerskom komercijalisti, upravnom referentu, web dizajneru i zdravstveno-laboratorijskom tehničaru.

Potvrde su besplatne.

Anja Del Vechio, mag.sestrinstva
NZZJZPGŽ, Odjel školske i sveučilišne medicine
Ambulanta Sušak, Kumičićeva 8, Rijeka