NOVI LITERARNI USPJESI STELLE ŠABANOVIĆ KATASTROFA I SNAGA SUSTAVA CIVILNE ZAŠTITE i HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA
Autor: Gordana Frol, 24. 5. 2017.

23.5. 2017.  Primorsko – goranska županija upriličila je svečanu dodjelu za najuspješnije ovogodišnje radove na temu“ Katastrofa i snaga sustava civilne zaštite“. Zamjenik župana Marko Boras Mandić i Matko Škalamera, pročelnik ureda za zaštitu i spasavanje Rijeka uručili su najuspješnijim učenicima i mentorima plakete i prigodan poklon.

Stellina pjesma Vatra nagrađena je trećom nagradom, mentorica Mihovila Čeperić-Biljan.

Na ovogodišnjem državnom natječaju HRVATSKE KULTURNE BAŠTINE među 10 nagrađenih radova je i Stellin prozni rad Ružmarin, grančica s vjenčanja.

Ovim uspjesima Stella je nastavila svoj ovogodišnji niz literarnih nagrada s kojima od početka godine promiče ugled naše škole ( Cvijet u cvijeću, U svijetu bajki IBM, HKZ Zurich, …, a osvojila je i nekoliko haiku nagrada na ovogodišnjim natječajima).

Čestitamo! Mihovila Čeperić-Biljan, prof.