Državna smotra projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja
Autor: Gordana Frol, 28. 5. 2017.

20.svibnja 2017. u Zagrebu je održana Državna smotra projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja na kojoj su učenici naše škole predstavili dva projekta.

Učenici 3.a razreda Jerko Jusup, Mitra Pažanin, Jakov Rubinić i Oskar Tandara prezentirali su projekt- Čakavski kantunić, mentorica Miljenka Rumora.

Ana Šamanić 6.a, Eni Jordano, Stella Šabanović 7.a  i Ivor Meštrović 8.c,   predstavili su projekt - Rijeka rocka,  mentorica Gordana Frol.

Pokazali su visoku razinu poznavanja djelovanja vlasti u procesu rješavanja problema i donošenju odluka. Posjetili su Hrvatski sabor, gdje su se upoznali s ulogom i značenjem Hrvatskog sabora kroz povijest te djelovanjem suvremenog Sabora.