Svečani prijam prvonagrađenih učenika i mentora u Guvernerovoj palači
Autor: Gordana Frol, 11. 6. 2017.

9. 6. 2017. župan Zlatko Komadina, zamjenica župana Marina Medarić  i pročelnica UO za odgoj i obrazovanje Edita Stilin uručili su pohvale učenicima i mentorima za šk. god. 2016./2017. koji su na natjecanjima i smotrama u znanju, vještinama i sposobnostima osvojili 1. mjesto na državnoj i međunarodnoj razini.

Na državnoj razini prvonagrađeni su:

Projekt Građanin

Jerko Jusup, Mitra Pažanin, Jakov Rubinić i Oskar Tandara

Miljenka   Rumora,  mentorica

Eni Jordano,  Ivor Meštrović, Stella Šabanović i Ana  Šamanić

Gordana Frol, mentorica

Koliko poznaješ Hrvatski sabor?

Klara Bevandić, Eni Jordano, Matko Marečić, Ivor Meštrović, Stella Šabanović i  Ana  Šamanić

Gordana Frol, mentorica

Europa u školi- natjecanje iz literarnog izričaja

Ana Mihaljević

Ester Acinger, mentorica

"Dragi učenici, interes za uspjehom te želja za napredovanjem neka vam i dalje bude vodilja tijekom nastavka školovanja, a i dalje na životnom putu. Nikada nemojte odustati te neprestano potičite svoju kreativnost i znanje", poručio je župan Zlatko Komadina.