Terenska nastava u Italiji
Autor: Gordana Frol, 18. 6. 2017.

Učenici sedmih i osmih razreda (50 učenika), polaznici izborne nastave
talijanskog jezika, boravili su u Italiji od 10. do 12. lipnja 2017.

Učenike su pratili prof. Robert Marušić, prof. Klara Starkl Crnković, prof.Ester Acinger, prof. Vesna Perković i prof. Davor Kolarić. Posjetili su Veronu, zabavni park Gardaland i park Natura Viva u sklopu kojeg se nalaze safari park, zoološki vrt i park dinosaura s maketama u prirodnoj veličini.

Bila je to sjajna prilika za usavršavanje talijanskog (a, u nekim slučajevima, i engleskog) jezika, utvrđivanje i proširivanje znanja iz geografije, povijesti, likovne kulture i biologije kao i za upoznavanje s lokalnim stanovništvom. Dogodila se tako i nogometna utakmica Italija - Hrvatska prilikom koje su naši nogometaši odnijeli pobjedu. :-)

Više o ovoj zanimljivoj i dinamičnoj terenskoj nastavi saznajte iz
fotografija u prilogu.