ŽUPANIJSKA SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA
Autor: Bosiljka Jelača, 26. 4. 2019.

U OŠ Vežica, održana je 3. travnja 2019.g.  11. Županijska smotra  projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja. Učenici naše škole predstavili su dva projekta.

1. Učenici 1.a razreda:  Ivor Čučak, Maša Štakić, Laura Banić i Gabrijela Arsić, predstavili su project Jedimo zdravo, rastimo sretno - mentorica Miljenka Rumora.

2. Učenici 8. razreda: Klara Bevandić, Ana Šamanić, Ema Sveško i Antonio Paleka, predstavili su projekt Info pult-Sunčajmo se zdravo -mentorica Gordana Frol.

Učenici  su pokazali visoku razinu poznavanja načina djelovanja vlasti u procesu rješavanja problema i donošenju odluka.