DRŽAVNA SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA
Autor: Gordana Frol, 6. 6. 2019.

U ponedjeljak, 20. svibnja 2019. u Muzeju suvremene umjetnosti u Zagrebu održana je 21. Državna smotra projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja. Na smotri su projekte prezentirali i učenici naše škole.

U kategoriji razredne nastave nastupili su učenici 1.a razreda koji su bili i najmlađi sudionici Smotre. Projekt Jedimo zdravo, rastimo sretno  predstavili su Ivor Čučak, Maša Štakić, Laura Banić i Gabrijela Arsić. Mentorica projekta je Miljenka Rumora.

U kategoriji predmetne nastave projekt Info pult-sunčajmo se zdravo predstavili  su učenici 8.a i b razreda Klara Bevandić, Ana Šamanić, Ema Sveško i Antonio Paleka. Mentorica projekta je Gordana Frol.

Suci procjenitelji ocijenili su projekte izvrsnima.