Škola u prirodi
Autor: Bosiljka Jelača, 10. 6. 2019.

Četvrti razredi su od 3.6.-6.6.2019. bili u školi u prirodi u hrvatskom zagorju. Na putu prema odredištu stali smo u Tvornici Kraš gdje smo se upoznali s postupkom nastajanja čokolade i vidjeli postrojenje i postupak za izradu čokoladice životinjsko carstvo. Osladili smo se čokoladom i dobili slatke paketiće.
Nakon toga posjetili smo Etno selo Kumrovec i Zelenjak - spomenik hrvatskoj himni.
Nestrpljivo smo stigli do našeg odredišta termi Jezerčica gdje smo odmah nakon večere isprobali bazene.
Sljedeći dan smo posjetili Krapinu i Muzej neandretalaca. U popodnevnim satima smo malo ponovili gradivo i uživali na vanjskim bazenima. Večer smo proveli zabavljajući se plesom i igrama u discu.
Sljedeći dan posjetili smo Trakošćan i Lepoglavu. Poslijepodne i večer smo proveli slično kao i prethodni dan.
Posljednji dan smo napustili hotel i posjetili Mariju Bistricu gdje smo nakon obilaska svetišta izrađivali licitarska srca.
Umorni ali zadovoljni vratili smo se kući u večernjim satima.
Više u fotogaleriji.