Autor: Loredana Zima Krnelić, 28. 8. 2019.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas o terminu službenih upisa u produženi boravak.

Upisi, za učenike od 1. – 4. razreda, odvijat će se 2., 3. i 4. rujna u terminima:
Ponedjeljak, 2.9.2019. 12 – 14 sati
Utorak, 3.9.2019. 15 - 17 sati
Srijeda, 4.9.2019. 10 – 12 sati

Za upis učenika prvih razreda, potrebno je samo ispuniti obrazac, bez ikakve dodatne dokumentacije. Za upis učenika 2., 3. i 4. razreda, osim ispunjenog obrasca, potrebno je priložiti iduće:
•        za dijete zaposlenog/ih roditelja: potvrde poslodavca o zaposlenju ili prosjek zadnje 3 plaće, godišnja prijava poreza za obrtnike, potvrda/rješenje HZZO-a o visini primanja za vrijeme rodiljnog ili roditeljskog dopusta
•        za dijete nezaposlenog roditelja: potvrda HZZZ
•        za dijete samohranog roditelja: smrtni list za preminulog roditelja, potvrda o nestanku drugog roditelja ili rješenje Centra za socijalnu skrb o privremenom uzdržavanju (državna privremena alimentacija)
•         za dijete koje živi samo s jednim roditeljem (jednoroditeljska obitelj): izvadak iz matice rođenih roditelja i presuda o razvodu braka ili drugi dokaz da drugi roditelj ne živi u zajedničkom kućanstvu
Obrazac možete preuzeti u nastavku te ga na upise donijeti ispunjenog ili ga ispuniti u školi, u terminu upisa.

Katja Ćorić, psiholog

Priloženi dokumenti: