Ekskurzija osmaša
Autor: Loredana Zima Krnelić, 25. 9. 2019.

Učenici osmih razreda, u pratnji svojih razrednica i prof. TZK-a bili su od 16. do 18. rujna na ekskurziji u Dalmaciji. Prvoga dana razgledali smo NP Krku te franjevački samostan na otočiću Visovcu. Potom je uslijedio posjet Sokolarskom centru Dubravica koji nam se najviše svidio te smo imali mogućnost saznati više o sovama i sokolovima. Razgled znamenitosti Trogira i Splita bio je rezerviran za drugi dan, a poslijepodne za kupanje u toplom moru i sportske igre u Resortu Eklata Medena gdje smo bili smješteni. Obje večeri bile su organizirane za ples u disku te druženje. Na povratku razgledali smo Šibenik te Zadar. Pratiteljica putovanja u autobusu je pripremala svaki dan kviz o viđenome, a učenici 8. b pokazali su najviše znanja. Kako nam je bilo, pogledajte u fotogaleriji!

Novinarska grupa