HAIKU KRAJ MOGILE-PONOVNO NAJUSPJEŠNIJI- 11 NAGRADA
Autor: Gordana Frol, 4. 12. 2019.

U subotu 30.studenoga o.g. prisustvovali smo završnici ovogodišnjeg haiku natječaja Haiku kraj mogile u Oroslavju. Ove je godine za haiku i hajgu zadana tema bila most te haiku na zadanu fotografiju zvonček.
Najuspješniji bio je Aron Margitić,6.c koji je prvonagrađen u obje zadane kategorije, a prvonagrađena je i Lara Grbac,8.c u kategoriji hajgi.
Drugonagrađeni su Tino Krmpotić,8.a i Ante Mušac,6.c, a trećenagrađeni Anamarija Jusup,8.c, Nino Kurević,6.b i Luka Proštenik,6.c.
Pohvaljeni su Mara Smojver,6.b i Ivan Sironić,6.c te Anamarija Jusup.
U Zborniku radova možete pročitati i vidjeti sve nagrađene radove kao i one koji su ušli u uži izbor- Korina Kalanj,8.c,Paula Donadić,6.c,Mia
Vlahović,6.c,Srđan Vučinić,6.b,Luka Proštenik,6.c, Vannessa Alispahić i David Brnad,8.a.
U kategoriji nižih razreda, mentorica Miljenka Rumora: Laura Banić, Erin
Mauhar, hajga te haiku Gabrijele Arsić,2.a.

Čestitke!
Mihovila Čeperić-Biljan,mentorica nagrađenih učenika