NOVI HAIKU USPJESI NAŠIH UČENIKA- JAPAN, Yamadera
Autor: Kristina Tonković, 1. 12. 2021.

Na prestižnom haiku natječaju u Japanu, 13. Haiku natjecanju u Yamaderi, među više od tisuću zaprimljenih haikua u kategoriji osnovnih škola u Zborniku najboljih radova, među stotinjak odabranih je i 8 haikua naših učenika koje nam je, kao i uvijek na engleski prevela haiku pjesnikinja Đurđa Vukelić Rožić, a možete ih pročitati u nastavku vijesti (opširnije), kao i preuzeti Zbornik.

Objavljeni su haikui: Aleksije Vukelić, Paule Donadić, Arona Margitića i Karla Karahusića, 8.c, Jakova Rubinića, 8.b, Karle Šljivić i Adriana Zohera Al Hetta, 6.b te Tea Dipića, 6.a.

Čestitke!

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica učenika

Zbornik možete otvoriti klikom na sljedeću poveznicu: Zbornik 13. haiku natjecanja

Kliknite na sliku za povećanje