Večer matematike 2021.
Autor: Kristina Tonković, 4. 1. 2022.

Učenici naše škole i ove su godine, unatoč okolnostima, sudjelovali na Večeri matematike. Sudjelovalo je 75 učenika od 4. do 8. razreda.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Zbog epidemiološke situacije radionice za učenike od 5. do 8. razreda održane su u online okruženju.

Slike možete pogledati u nastavku vijesti.

Kliknite na sliku za uvećanje.