Svečana dodjela nagrada
Autor: Bosiljka Jelača, 12. 4. 2011.

U petak, 8.travnja 2011.godine u dvorani Centar Zamet, Odjel gradske uprave za odgoj i školstvo i Odjel gradske uprave za sport i tehničku kulturu organiziraju svečano uručivanje nagrada učenicima i učiteljima koji su u 2010. godini postigli jedno od prva tri mjesta na državnom natjecanju.

Iz naše škole nagrađeni su učiteljica Gordana Frol i učenici, sada gimnazijalci, Domagoj Mičetić, Iva Jurković, Hana Avdović, Zrinka Trope, Hela Juretić, Amadea Badurina Petričević za postignute rezultate na Državnoj smotri iz Nacionalnog programa za obrazovanje i ljudska prava i demokratsko građanstvo za projekt  Non scholae sed vitae discimus.