Prisustvovali smo otvorenju 16. revije lutkarskih kazališta
Autor: Bosiljka Jelača, 11. 11. 2011.

U petak 4. studenog 2011. učenici francuskog jezika s profesoricom Subotić prisustvovali su predstavi „Oni koje nosim sa sobom“ („Ce(ux) que j` emporte avec moi“) u izvedbi skupine Compagnie du coin qui tourne iz Strasbourga,Francuska, kojom je otvorena 16. Revija lutkarskih kazališta. Predstava govori o čovjeku koji mora napustiti sve, pa i obitelj,i ponovno započeti  u stranom svijetu gdje teško živi, radi i štedi da bi mu se obitelj, koju cijelo vrijeme nosi u srcu,mogla pridružiti.

Nakon predstave, koja nam se jako svidjela,slikali smo se s glumcima, a potom se pridružili fešti u atriju HKD-a

Lucija Šegota

Nika Kordić-Gružić