OBAVIJEST RODITELJIMA O 16. DJEČJOJ KARNEVALSKOJ POVORCI 2012.
Autor: Bosiljka Jelača, 14. 2. 2012.

Dana 18.02.2012. godine (subota), održat će se Dječja karnevalska povorka s početkom u 13,00 sati. Prema poretku grupa objavljenim na stranicama riječkog karnevala (www.ri-karneval.com.hr) naša grupa nosi broj 62 a naziv maske je "Japan nema Vežicu ali Vežica ima Japan!“.

Naši učenici okupit će se u OŠ Vežici u 13.15 sati (u kostimima: dječaci - ninje, djevojčice - gejše).

U grad se kreće u 13.30 sati organiziranim prijevozom s kojim se vraćamo u OŠ Vežicu nakon okrjepe u šatoru. Roditelji će moći uzeti svoje dijete nakon šatora uz prethodno javljanje odgajateljicama koje će voditi evidenciju o učenicima.

Također, želimo Vas upoznati s uputama Turističke zajednice grada Rijeke vezanim uz održavanje povorke.

Maskirane grupe okupljati će se na Gatu Karoline Riječke i Putničkoj obali i kretati slijedećim ulicama:

Riva - Splitska - Adamićeva - Trg Republike Hrvatske - Korzo - Scarpina - Trg Bana Jelačića - Ribarska - Parkiralište Delta gdje će povorka završiti u Karnevalskom šatoru na Delti. Djeci će po dolasku u šator biti osigurana okrjepa (sok i krafna).

RODITELJIMA NEĆE BITI DOZVOLJEN ULAZ U ŠATOR.

Napomena:

- u slučaju lošeg vremena ruta se skraćuje, te se sa Gata Karoline Riječke ide preko Trga 111. Brigade Hrvatske vojske na Trg Republike Hrvatske i dalje Korzom prema Delti
- u slučaju izrazito lošeg vremena povorka se prebacuje Dvoranu mladosti.

Dragi roditelji, pozivamo Vas da nam se pridružite i bodrite našu školu u subotu! Budimo što želimo!

S poštovanjem,  Tim za maškare, OŠ Vežica.