OŠ Vežica na novom portalu GKR Rijeka
Autor: Loredana Zima Krnelić, 28. 5. 2013.

Projekt novog mrežnog portala Gradske knjižnice Rijeka nešto je prilično novo u sustavu hrvatskih narodnih knjižnica.

U sadržajnom smislu novi portal riječke Gradske knjižnice nudi osim servisnih informacija pruženih na atraktivniji način i uobičajenog pretraživanja kataloga također i dio koji se naziva »Magazin« kao mjesto afirmacije stvaralaštva i promišljanja o raznim kulturno i društveno relevantnim temama.

Idejni začetnik i voditelj projekta, Kristijan Benić uvrstio nas je na počasno mjesto u Magazinu.

Više o svemu pročitajte na poveznici: iŠkola u praksi – iskustvo OŠ Vežica.

Zahvaljujemo Gradskoj knjižnici Rijeka koja je prepoznala vrijednost našega projekta.

Loredana Zima Krnelić, prof.