Primjena iPada u nastavi razredne nastave
Autor: Loredana Zima Krnelić, 26. 3. 2014.

Učiteljice razredne nastave održale su ugledna predavanja za buduće učitelje. Pokazale su rad s iPadom u nastavi kroz razne aplikacije koje u radu koriste. Studenti i profesor metodike matematike Miljenko Stanić bili su oduševljeni reakcijama učenika i novim pristupom učenju i poučavanju.

Učiteljice koje su održale ugledna predvanja 19.3 i 26.3.2014. su:

1.     Miljenka Rumora – 4.a

2.     Dunja Vrban Ivoš – 3.b

3.     Ksenija Laleta Puž – 1.a

4.     Kristina Ujčić Čučak – 2.b

Zahvaljujemo učiteljicama na uloženom trudu i čestitamo na uspjehu!

Loredana Zima Krnelić, prof.

U srijedu, 26.3., studenti Učiteljskog fakulteta u Rijeci s profesorom metodike matematike Miljenkom Stanićem prisustvovali su uglednom satu kod učiteljice Ksenije Laleta-Puž u 1. a razredu.

Prvi puta su imali priliku pratiti nastavni sat matematike korištenjem iPada.

Studenti su se mogli uvjeriti u veću motivaciju učenika pri stjecanju znanja kao i u veselo i pozitivno ozračje. Igra i natjecanje korištenjem matematičkih aplikacija svakodnevno pridonose boljem usvajanju nastavnih sadržaja.

Moderni izgled učionice gdje se umjesto šk.ploče koriste zidovi bili su dodatno ugodno iznenađenje našim gostima!

Ksenija Laleta Puž