Terenska nastava osmaša
Autor: Loredana Zima Krnelić, 6. 4. 2014.

Učenici 8.a i 8.b razreda bili su 1.travnja 2014. ( nije prvotravanjska šala ) na terenskoj nastavi u Lici. Prvo su posjetili pogon sirane Runolist u Otočcu gdje su imali priliku vidjeti proizvodnju sira, a zatim ga i degustirati.

Sljedeće odredište bio je Memorijalni centar Nikola Tesla u Smiljanu. Upoznali su se s nekim od genijalnih izuma čovjeka koji nam je omogućio sve blagodati tehnologije bez koje danas ne možemo zamisliti život.

Na kraju sadržajnog dana otišli su do Kutareva, utočišta za medvjede gdje su imali prilike biti na maloj, ali ogradom osiguranoj udaljenosti od nadaleko poznatih ličkih medvjeda, malih i velikih.

Da sve protekne u najboljem redu cijelim putem brinuli su njihovi učitelji, prof.Mirela Babić, prof.Vesna Perković i prof.Dean Marin.

Mirela Babić, prof.