HUPE konferencija - Opatija
Autor: Loredana Zima Krnelić, 23. 5. 2014.

Dana 26. travnja 2014., naše učiteljice Irena Mičetić i Klara Starkl Crnković zajedno s pet učenika 5. i 6. razreda, Nikolom Baretićem, Erikom Baričevićem, Ornellom Turato, Hannom Host i Gabrijelom Palavra Vučković predstavile su na 22. godišnjoj konferenciji HUPE-a (Hrvatskog udruženja profesora engleskog jezika) rad s iPadom u nastavi engleskog jezika. Učiteljice su svojim su kolegama i kolegicama iz raznih krajeva Hrvatske dočarale dio prednosti integriranja novih tehnologija u nastavu, dok su učenici pokazali kako rade na satovima engleskog jezika te prikazali nekoliko svojih najuspjelijih uradaka u aplikacijama Popplet, Keynote, Puppet Pals i i-Movie.

Njihovu prezentaciju možete pogledati na stranici u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Tap_by_tap.pdf (544.88 KB)