Nagrađeni učenici i mentori
Autor: Loredana Zima Krnelić, 23. 2. 2015.

U Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku 19.veljače 2015., održan je svečani prijem učenika i njihovih mentora riječkih osnovnih i srednjih škola, koji su na državnoj i  međudržavnoj razini natjecanja, susreta i smotri u školskoj godini 2013./2014. ostvarili prvo, drugo ili treće mjesto. Nagrađeni su i naši učenici i mentori.

Za 1. mjesto na Državnom natjecanju i smotri iz fizike nagrađena je učenica 8.a razreda Marija Krajči i  njezina mentorica Mirela Babić.

Za 1. mjesto na međunarodnom likovnom natječaju nagrađene su učenice 4.a Stella Šabanović i Josipa Mihaljević i njihova mentorica Miljenka Rumora.

Za sudjelovanje na Državnoj smotri projekata Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo nagrađeni su:

Lucija Momčilović, Stella Šabanović, Marko Barbir, Ena Jordano i njihova mentorica Miljenka Rumora

Lucia Tisa Ćiković, Renea Pavičić, Tihana Braut, Marta Rogić i njihova mentorica Gordana Frol, prof.

Nažalost, dogodio se propust. Na svečani prijem najuspješnijih učenika i mentora tijekom prošle školske godine, u HKD-u, 19. veljače 2015., trebala je biti pozvana i ANA MIHALJEVIĆ iz 6.c razreda. Ana je svojim literarnim radom osvojila 1. nagradu na međunarodnoj razini.

Prihvatili smo ispriku zbog tog propusta, a Ana i njena mentorica Ester Acinger primit će priznanja i nagradu poštom.

Čestitamo!