LITERARNI USPJESI NAŠIH UČENIKA
Autor: Loredana Zima Krnelić, 5. 3. 2015.

U literarnom stvaralaštvu naši učenici i njihovi mentori, kao i uvijek, promiču ugled

naše škole

LIDRANO 2015.

Između 99 literarnih radova osnovnih škola, među kojima je bilo i nekoliko radova naših učenika, sa županijske na DRŽAVNU razinu predložen je rad TENE MIŠIĆ, 6.a, Sjaj u oku, mentorice ESTER ACINGER. ČESTITAMO i nadamo se da će uspješno proći i ovu zadnju razinu!

4. Susret hrvatskog dječjega duhovnoga stvaralaštva"Stjepan Kranjčić" Sudjelovali smo i na jedinom natječaju za duhovno stvaralaštvo na državnoj razini s nekoliko literarnih radova. Ovogodišnju temu Predanost Bogu i ljudima su u prozi i stihu, između 185 radova, među najuspješnijima napisale JOSIPA MIHALJEVIĆ, 5.a i MIA GRGIĆ, 7.a, mentorica MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN te će im radovi biti tiskani u zborniku "Tvoja nam svijeća..." čije je predstavljanje 25.4.o.g. u Križevcima.

Čestitamo!

Mihovila Čeperić Biljan, prof.