MOJA RIJEKA
Autor: Gordana Frol, 9. 6. 2015.

Učenici petih razeda, polaznici projekta Moja Rijeka, s učiteljicom povijesti Gordanom Frol uspješno su proveli niz aktivnosti kako bi upoznali svoj grad. Najzanimljiviji su bili izlasci na povijesne lokalitete gdje su učenici neposrednim radom stekli znanja i vještne koje će im biti poticaj na daljnje upoznavanje  grada. Kako bi dokumentirali svoje aktivnosti učenici su pisali, crtali i izrađivali prezentacije.Snimili su film o profesoru Baltazaru koji im je svojim domišljatim rješenjima na orginalan način riješio problem. Sve radove objedinili su izradom knjige u Book Creatoru.

Radom na ovom projektu učenici su razvili ljubav prema svom gradu i bogatoj povijesti s kojom se mogu ponositi.