Josipa Mihaljević - nagrada za najbolji literarni rad u Županiji
Autor: Biserka Petrović, 23. 6. 2015.

JOSIPA MIHALJEVIĆ, 1. NAGRADA NA ŽUPANIJSKOJ RAZINI ZA LITERARNI RAD

Najuspješnijim sudionicima Natječaja za literarne, likovne i foto-radove Područnog ureda za zaštitu i spašavanje u sjedištu PGŽ  10. lipnja o.g. održano je svečano primanje i domjenak na kojem su im zamjenik župana Marko Boras Mandić i Matko Škalamera, pročelnik ureda za zaštitu i spašavanje, uručili diplome i prigodne nagrade.

Josipin rad Crvendaćeva pjesma nagrađen je 1. nagradom u kategoriji od 5. do 8. razreda, mentorica Mihovila Čeperić - Biljan.

Podsjećamo da je Josipa Mihaljević ove školske godine više puta nagrađena i pohvaljena za svoje literarne kao i likovne uratke te time uvelike pridonijela ugledu naše škole. ČESTITAMO!