NATJEČAJ ODJECI, NAKLADA LJEVAK, NAGRADA ZA NAJBOLJI LITERARNI RAD U PRIMORSKO - GORANSKOJ ŽUPANIJI, MIA SIMIĆ, 7. B
Autor: Biserka Petrović, 23. 6. 2015.

12.6.2015. u Klubu književnika u Zagrebu bili smo na svečanosti dodjele nagrada i promociji 10. zbornika literarnih radova učenika osnovnih škola Odjeci, naklade Ljevak. Zanimljiv program vodio je glumac Boris Mirković, a svi pozvani  učenici čitali su svoje radove.

Literarni rad Mije Simić, 7. B  Ritam grada koji teče Korzom proglašen je najboljim u Primorsko - goranskoj županiji, mentorica Mihovila Čeperić - Biljan.

U ovogodišnjim Odjecima osim Mijinog objavljeno je više radova učenika naše škole: Ane Mihaljević, Ive Mihaljević, Lee Vasilić, Borne Černeke i Lare Drljače.

ČESTITAMO!

Priloženi dokumenti: