NAGRAĐENI UČENICI I MENTORI NA PRIJEMU KOD GRADONAČELNIKA
Autor: Gordana Frol, 2. 10. 2015.

23. 9. 2015. riječki gradonačelnik Vojko Obersnel upriličio je prijam za najuspješnije učenike i njihove mentore. Na žalost nagrađeni osmaši bili su na ekskurziji, zajedno sa svojim mentoricama pa nisu prisustvovali. Iz naše škole za 1.mjesto na međunarodnom natječaju HKZ Zurichu nagrađene su Paola Broznić, literarni rad, mentorica Mihovila Čeperić- Biljan i Mara Smojver, likovni rad, mentorica Miljenka Rumora. Na istom natječaju nagrađena je i Nina Franki, 3.nagradom za literarni rad. Nagrađeni su i sudionici smotre Građanskog odgoja na državnoj razini, mentorice Gordana Frol i Miljenka Rumora te učenici: Mitra Pažanin, Jakov Rubinić, Oskar Tandara, Borna Markanović, Ivor Meštrović,Vedran Bajšanski,Marta Rogić i Tihana Braut.

Priloženi dokumenti:
fotografija_1.JPG (342.17 KB)