MILENIJSKA FOTOGRAFIJA NA RIJEČKOM LUKOBRANU POVODOM SVJETSKOG DANA PREVENCIJE ZLOSTAVLJANJA DJECE
Autor: Gordana Frol, 7. 11. 2015.

Dječji dom "Tić“, Rijeka, organizirao je 6.11. 2015. milenijsko fotografiranje na Riječkom lukobranu povodom obilježavanja Svjetskog dana prevencije zlostavljanja djece, 19.11. i 15. godišnjice rada „Tića“. Fotograf Šime Strikoman snimio je svoju 497. „milenijsku fotografiju“, s više od 1600 sudionika. Ovoj akciji i pozivu, odazvali su se i svi naši učenici šestih i osmih razreda u pratnji profesora i naših pripravnika. Sudionici su na Riječkom lukobranu formirali oblik „Tića“ na srcu promjera 45 m2.

Paola Broznić i Mia Simić, 8. B, dosadašnje ambasadorice Tića naše škole