CVIJET U CVIJEĆU, SVEČANOST DODIJELE NAGRADA U STUBIČKIM TOPLICAMA
Autor: Gordana Frol, 2. 12. 2015.

Dječji Likovno-literarni natječaj Cvijet u cvijeću pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Općine Stubičke Toplice u suradnji s Osnovnom školom Stubičke Toplice, Dječjim vrtićem Zvirek i Turističkom zajednicom Općine Stubičke Toplice, po četvrti put raspisalo je natječaj Cvijet u cvijeću. Ove je godine na natječaj pristiglo 345 likovnih i 96 literarnih radova iz 24 osnovne škola i 7 dječjih vrtića iz Republike Hrvatske. Među njima bilo je i nekoliko radova iz naše škole. Literarnim povjerenstvom predsjedavao je književnik Hrvoje Kovačević koji je za Josipin prvonagrađeni rad istaknuo : "Količina mudrosti koju je utkala u poantu daleko nadilazi njezinu dob." JOSIPA MIHALJEVIĆ, 6. a , zajedno s mentoricom Mihovilom Čeperić -Biljan prisustvovala je svečanoj podjeli u subotu 28.11. 2015. u Stubičkim Toplicama uz prigodni program i druženje. Josipa je tako i ove godine nastavila promovirati našu školu i dobivati priznanja za svoj poetski dar.

ČESTITAMO !

Priloženi dokumenti: