Želim drugačije
Autor: Gordana Frol, 9. 12. 2015.

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv korupcije koji se obilježava 9. prosinca, veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj i Srbiji organizirala su video natjecanje za učenike osnovnih i srednjih škola pod nazivom "Želim drugačije".

Učenici naše škole sudjelovali su u natječaju. Snimili su video uradak Zaustavimo korupciju, kojim su pokazali visoku razinu poznavanja teme. Autori su Ivor Meštrović 7.c i Vedran Bajšanski 8.b, a snimanje i audio-video obradu vrlo uspješno je odradila Paola Broznić 8.b.U filmu je uz autore  glumila i Carla Dabo 8.b, a svoja razmišljanja o korupciji izrekli su: Timoteo Zadković, Jana Ropac 8.b, Matteo Todorović, Leo Čulum, Tibor Borši, Paola Blanuša, Rea Jurčić, Sven Sladojević 7.b i Erik Krbavac 8.a. Video uradak možete pogledati na Facebook stranici Želim drugačije.

Čestitam učenicima i zahvaljujem svima koji su lajkali video uradak !

Gordana Frol