PRVA NAGRADA PONOVNO PRIPALA ANI MIHALJEVIĆ
Autor: Gordana Frol, 4. 6. 2016.

Gradska vatrogasna zajednica Rijeka u suradnji s Odjelom gradske uprave za odgoj i školstvo Grada Rijeke raspisala je natječaj za izradu literarnih i likovnih radova učenika osnovnih škola Grada Rijeke na temu vatrogastvo i zaštita od požara.

Cilj natječaja je poticanje stvaralaštva, popularizacija vatrogastva i širenje svijesti o zaštiti od požara u učenika osnovnih škola.

Povjerenstvo za provedbu natječaja ocijenilo je prispjele radove te nagradilo po tri najuspješnija rada iz svake kategorije.

PRVA NAGRADA - poklon bon u vrijednosti 600,00 kn pripala je ANI MIHALJEVIĆ za njen literarni uradak Ja sam Marko

Svečana dodjela nagrada i priznanja održana je 30. svibnja 2016. u prostoru OŠ Nikola Tesla, a pobjednicu je pratila mentorica Ester Acinger.

Ester  Acinger

Priloženi dokumenti: