LJETNI ROBOTIČKI KAMP "PETICA" - PRIJAVE
Autor: Loredana Zima Krnelić, 8. 6. 2016.

Ljetni robotički kamp “Petica” 2016. u organizaciji Hrvatskog robotičkog saveza (www.hrobos.hr) održat će se od 11. do 15. srpnja 2016. na lokalitetu «Petica», Ivanić-Grad i seoskom turizmu Kezele. Cilj kampa je poticanje inovacija i kreativnosti kod djece, upoznavanje sa sve utjecajnijom robotikom, kroz promociju održivog razvoja i zaštitu okoliša. Ljetni robotički kamp podržava i Grad Ivanić-Grad.
         Na kampu je predviđeno sudjelovanje 20 djece u dobi 9-15 godina, koji će kroz pet dana provesti 25 sati upoznavajući se s raznim oblicima robotike (prvenstveno Lego i Arduino). Pored toga djeca će imati priliku vidjeti etno zbirku, poučnu šumsku stazu, isprobati jahanje konja, te sudjelovati u seoskoj olimpijadi. Polaznici ne moraju imati predznanja u robotici ili programiranju. Ipak, poželjno je imati vlastito računalo.
         Djeca će biti smještena na poznatom seoskom imanju Kezele(http://www.kezele-vino.hr) i imat će cjelodnevni nadzor. Dio radionica će se odvijati na samom imanju, a dio u prostoru budućeg muzeja na lokalitetu "Petica".
         Voditelji radionica imaju izvrsno stručno poznavanje robotike te mnogo iskustva u radu s djecom.

Kotizacija iznosi 1.200,00 kn, a uplaćuje se na žiro račun Hrvatskog robotičkog saveza IBAN: HR8823600001102334324, opis plaćanja: ljetni robotički kamp Petica.

Sadržaji kampa:
-          25 sati robotike (radionice pod stručnim mentorstvom)
-          4 x noćenje na Seoskom turizmu Kezele
-          4 x doručak na Seoskom turizmu Kezele
-          5 x ručak na Seoskom turizmu Kezele
-          4 x večera na Seoskom turizmu Kezele
-          rekreativne radionice u poslijepodnevnim i večernjim satima
-          prijevoz sudionika sa seoskog turizma Kezele do Petice i natrag
-          cjelodnevni nadzor tijekom boravka u kampu
-          osiguranje od posljedica nesretnog slučaja
-          organizacija i realizacija programa kampa

Cijena prijevoza polaznika do kampa i povratak u mjesto stanovanja nije uključena u kotizaciju.

Za sve dodatne informacije: Ana Gašparović 099/6803-135 ili
e-mail roboticki.kamp@gmail.com.

U privitku dostavljamo detaljne informacije o ljetnom robotičkom kampu. Rok za dostavu ispunjenih prijavnica i uplatu kotizacije je 20.06.2016.

Ispunjenu prijavnicu molimo da pošaljete na e-mail roboticki.kamp@gmail.com

Unaprijed zahvaljujemo i veselimo se zajedničkom druženju na ljetnom robotičkom kampu.