preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vežica" Rijeka

Login
Tražilica
NATJEČAJI
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
KAKO SE ZAŠTITITI NA INTERNETU

  

 

 

Natjecanja - Školska godina 2020./2021.

HRVATSKI JEZIK

  • Međunarodna razina

    1. mjesto
    11th Yamadera Basho Museum Haiku Contest, Japan
    - Korina Kalanj, 8.c 
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    Haiku natječaj Rumunjska, Constanca
    - Neva Mauna, 7.b 
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    Jal Foundation - 16th World Children's Haiku Contest
    - Mia Vlahović, 7.c
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)
    - Ema Tadić, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

    6. međunarodni haiku natječaj Vežica, 2021.
    - Aron Margitić, 7.c (haiku)
    - Petra Krolo, 5.a (fotohajga)
    - Josip Kraljić, 5.b (fotohajga)
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)
    - Laura Banić, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

    2. mjesto
    23. The Mainichi Haiku Contest, Tokio, Japan, 2021.
    - Anamarija Jusup, 8.c
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    24. The Mainichi Haiku Contest, Tokio, Japan, 2021.
    - Jakov Rubinić, 7.b
    - Marin Grba, 7.c
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    6. međunarodni haiku natječaj Vežica, 2021.
    - Ante Mušac, 7.c (haiku)
    - Jakov Hasančević, 5.a (haiku)
    - Marie Brajković, 5.a (haiku)
    - Aleksija Vukelić, 7.c (fotohajga)
    - Frane Butković, 5.b (fotohajga)
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)
    - Andro Nikšić, 3.a
    - Noa Tomičić, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

    3. mjesto
    6. međunarodni haiku natječaj Vežica, 2021.
    - David Jagodnik, 5.b (haiku)
    - Alan Bolić, 7.b (fotohajga)
    - Taša Zatezalo, 5.a (fotohajga)
    - Ivan Jozić, 5.b (fotohajga)
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)
    - Erin Mauhar, 3.a
    - Ivor Čučak, 3.a
    - Leon Tomaš, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

    4. mjesto
    1. natječaj za mlade, Rumunjska - The First YŪGEN International Haiku Contest, Iaşi
    - Jakov Rubinić, Neva Mauna, 7.b
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

     
  • Državna razina
    1. mjesto

    Bučijada, Ivanić Grad (haiku), 2020.
    - Neva Mauna, 7.b
    - Anamarija Đaković Ivezić, 8.c
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    Haiku kraj mogile, Oroslavlje
    - Jakov Rubinić, 7.b 
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    2. mjesto
    Haiku kraj mogile, Oroslavlje
    - Dea Grbac, Ivan Jozić, 5.b
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    3. mjesto
    - Mara Smojver, Neva Mauna, 7.b
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

     
  • Državna smotra Lidrano 2021.
    - Ivor Čučak, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

     
  • Županijska razina
    Lidrano, 2021.
    - Neva Mauna, 7.b (rad upućen na državnu razinu)
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    Europa u školi, 2021.
    - Antonija Petrović, 5.b (rad upućen na državnu razinu)
    (mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan)

    Čakavčići pul Ronjgi
    - Dorian Manestar, 8.a (1. nagrada za literarni rad)
    (mentorica: Ester Acinger)

     
  • Završni debatni Zoom turnir (29.5.2021.)
    - Tim Vežica - Lana Vulić, 6.b i Oskar Tandara, 7.c - osvojeno 2. mjesto u skupini "nastavljača"
    - Oskar Tandara, 7.c - 4. mjesto (individualno)
    (mentorica: Florentina Horvat)

MATEMATIKA

  • Županijsko natjecanje
    - Jakov Drljača, 8.a - 5. mjesto
    (mentorica: Mirela Babić)
    - Jerko Jusup, 7.b - 3. mjesto
    (mentorica: Valerija Brelih)
    - Jakov Rubinić, 7.b - 4. mjesto
    (mentorica: Valerija Brelih)

     
  • Ekipno natjecanje "Ekipa za 5+"
    Kategorija MEGA

    1. ekipa JADREČKI - 12. mjesto
    - Jakov Rubinić, 7.b
    - Nino Kurević, 7.b
    (mentorica: Valerija Brelih)
    - Matej Unković, 8.a
    - Tin Matešić, 8.a
    (mentorica: Mirela Babić)

    2. ekipa ISTRA - 24. mjesto
    - Jerko Jusup, 7.b
    (mentorica: Valerija Brelih)
    - Mitra Pažanin, 7.c
    - Jakov Drljača, 8.a
    - Boris Botica, 8.a
    (mentorica: Mirela Babić)

     

    Kategorija PIKO

    1. ekipa ŠKRILE, 22. mjesto
    Riccardo Torre (4.c)
    Fran Sironić (4.c)

    (mentorica: Nataša Brumen-Stijelja)

    Noa Tomičić (3.a)
    Allegra Zoretić (3.a)

    (mentorica: Miljenka Rumora)

    2. ekipa ŠAJINI, 12. mjesto
    Vladimir Predragović (4.a)
    Ivor Malić (4.a)

    (mentorica: Nikolina Antić)

    Noa Fak (3.b)
    Gabriel Sever (3.b)

    (mentorica: Valnea Devčić)

    3. ekipa ŠKROPETI, 43. mjesto
    Marta Milovanović (4.c)
    Tia Ivanković (4.c)

    (mentorica: Nataša Brumen-Stijelja)

    Lukas Fak (3.b)
    Romeo Vulić (3.b)

    (mentorica: Valnea Devčić)

    4. ekipa ŠPADIĆI, 10. mjesto
    Lukas Lerner (4.c)

    (mentorica: Nataša Brumen-Stijelja)

    Max Makaš (4.a)

    (mentorica: Nikolina Antić)

    Franko Šćulac (3.a)
    Andro Nikšić (3.a)

    (mentorica: Miljenka Rumora)

    5. ekipa SVETIVINČENAT, 45. mjesto
    Leopold Smolić (4.c)
    Lana Nastasić (4.c)

    (mentorica: Nataša Brumen-Stijelja)

    Goran Predragović (3.a)
    Leon Tomaš (3.a)

    (mentorica: Miljenka Rumora)



ATOM LIGA - ekipno natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u znanju matematike, fizike i kemije

Jakov Drljača, Matej Unković, Boris Botica, 8.a - 4. mjesto od ukupno 114 ekipa
 



GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE

  • Županijska smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja (2.10.2020.)
    - Jerko Jusup, Jakov Rubnić - 7.b
    Mitra Pažanin, Oskar Tandara - 7.c
    (mentorica: Gordana Frol)

     
  • Državna smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja i drugih međupredmetnih tema (listopad, 2020.)
    - Gabrijela Arsić, 3.a
    - Laura Banić, 3.a
    - Ivor Čučak, 3.a
    - Maša Štakić, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)
  • Državna smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja (4.11.2020.)
    Jerko Jusup, Jakov Rubnić - 7.b
    Mitra Pažanin, Oskar Tandara - 7.c
    (mentorica: Gordana Frol)

     
  • Županijska smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja (31.3.2021.)
    Jerko Jusup, Jakov Rubnić, Nino Kurević - 7.b
    Mitra Pažanin, Oskar Tandara - 7.c
    (mentorica: Gordana Frol)

     
  • Državna smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja (17.5.2021.)
    ​​
    Jerko Jusup, Jakov Rubnić, Nino Kurević - 7.b
    Mitra Pažanin, Oskar Tandara - 7.c
    (mentorica: Gordana Frol)

    - Gabrijela Arsić, 3.a
    - Laura Banić, 3.a
    - Ivor Čučak, 3.a
    - Maša Štakić, 3.a
    (mentorica: Miljenka Rumora)

     
  • Državno natjecanje u organizaciji Službe za građane Hrvatskoga sabora - Koliko poznajem Hrvatski sabor (26.3.2021.)
    - osvojeno 3. mjesto
    Meri Marković, Matej Unković, Boris Botica - 8.a
    (mentorica: Gordana Frol)
  • Državni natječaj u organizaciji Službe za građane Hrvatskoga sabora za najbolji esej/ raspravljački tekst/ zastupnički govor
    -
    "Trideset godina od proglašenja samostalne i suverene Republike Hrvatske" - Meri Marković - 8.a
    - osvojeno 2. mjesto
    (mentorica: Gordana Frol)

 

VJERONAUK
 

  • Županijsko natjecanje (23.3.2021.)
    - osvojeno 5. mjesto
    Ana Starčević - 6.a
    Jerko Jusup - 7.b
    Matej Unković - 8.a
    Ajla Siladžija - 8.b
    (mentorica: Kristina Starčević)

 

GEOGRAFIJA
 

  • Državno natjecanje (studeni, 2020.; školska godina 2019./2020.)
    Matej Unković, 8.a - 10. mjesto

     
  • Županijsko natjecanje (travanj, 2021.)
    Matej Unković, 8.a - 5. mjesto
    (mentor: Davor Kolarić)

     

LIKOVNA KULTURA
 

  • sfERA 2021.
    Fran Sironić, 4.c - 2. nagrada za likovni rad
    (mentorica: Dolores Lisac)


     

KEMIJA
 

  • Županijsko natjecanje
    - Jakov Rubinić, 7.b - 5. mjesto
    Nino Kurević, 7.b - 6. mjesto
    Ivan Sironić, 7.c - 8. mjesto
    - Matej Unković, 8.a - 8. mjesto
    (mentorica: Dunja Maričević)

INFORMATIKA
 

  • Županijsko natjecanje
    - Goran Arsić, 5.a - 5. mjesto
    Josip Kraljić, 5.b  - 11. mjesto
    Fran Crnković, 6.a  - 8. mjesto
    (mentorica: Loredana Zima-Krnelić)

     
  • Državno natjecanje
    Dabar, 2020.

    10% najboljih učenika u Hrvatskoj
    KiloDabar (5. i 6. razred)
    Stela Trinajstić
    - Meri Čavrak
    - Karla Šljivić
    - Noa Kosanović
    - Noeli Milinović
    - Filip Brajković
    - Sofia Mešter
    (mentorica: Loredana Zima-Krnelić)

    MegaDabar (7. i 8. razred)
    - Jakov Drljača
    - Boris Botica
    (mentorica: Bosiljka Jelača)
    - Oskar Tandara
    (mentorica: Loredana Zima-Krnelić)

     

ENGLESKI JEZIK
 

  • Državno natjecanje (listopad, 2020.; školska godina 2019./2020.)
    - Ivan Petrović - 7. mjesto
    (mentorica: Dolores Subotić)

     
  • Županijsko natjecanje
    - Boris Botica, 8.a - 3. mjesto
    (mentorica: Klara Starkl Crnković)
preskoči na navigaciju