''Tko ne djeluje - sudjeluje!''
Autor: Loredana Zima Krnelić, 14. 10. 2015.

Čast nam je sudjelovati na humanitarnoj manifestaciji ''Tko ne djeluje - sudjeluje!'' koja će se održati sutra,  13. 10. 2015. s početkom u 20h u prostoru Učeničkog doma ''Podmurvice'' u  Rijeci. Ovim putem Vas pozivamo da dođete i podržite ovaj projekt koji je namijenjen razvijanju svijesti o mogućnostima osoba s Downovim sindromom te prikupljanju novčanih sredstava za realizaciju aktivnosti udruge  ''Rijeka 21 - Udruga za sindrom Down''. Uz učenike OŠ za klasični balet i suvremeni ples pri OŠ Vežica nastupiti će Vokalni Studio Rijeka, plesna skupina ''Porto Ri'', članovi udruge ''Rijeka 21'' te plesna skupina '' Lost in Wonderland''. Vidimo se!

Pozivnica