eTwinning projekti
ŠKOLA JE ŠKOLA, A BORAVAK JE BAŠ FORA
Autor: Kristina Tonković, 21. 4. 2021.

"Škola je škola, a boravak je baš fora" projekt je za učitelje i učenike u produženom boravku. Tijekom školske godine učiteljica produženog boravka s učenicima provodi aktivnosti u organiziranom vremenu kako bi osnažili niz njihovih kompetencija. Učiteljica ima maksimalnu slobodu u odabiru aktivnosti.

Cilj projekta je povezati rad učitelja u produženom boravku i osnažiti ih za sudjelovanje u raznim projektnim aktivnostima.

Razvijaju se temeljne kompetencije iz tjelesne i zdravstvene kulture, komunikacije na materinjem jeziku, društvene i građanske kompetencije, kulturna senzibilizacija i izražavanje, učiti kako učiti te postavljanje temelja za cjeloživotno učenje učenika kao aktivnog i odgovornog građanina i pripadnika produženog boravka, razreda, škole i lokalne zajednice na demokratskim načelima.

Na slikama u nastavku možete vidjeti dosadašnje radove povodom Dana žena, Valentinova, Dana očeva te učenja o higijeni.

Aileen Marinčić i 1.a razred

Fotografije se nalaze u nastavku.

DAN MUZEJA

DAN OBITELJI