Natjecanje iz hrvatskoga jezika 2024 -pozvani na županijsku razinu
Autor: Biserka Petrović, 25. 2. 2024.

Nakon objedinjavanja svih pristiglih rezultata sa školskih natjecanja u HJ u Primorsko-goranskoj županiji, sastavljena je zajednička tablica te određen prag  - bodovi potrebni da učenici budu pozvani na županijsku razinu. Pozvani su svi učenici čija su postignuća bila:

u 7. razredu - 57 i više bodova (72%)

u 8. razredu - 68 i više bodova (85%)

U priloženoj tablici su postignuća svih učenika koji su sudjelovali na školskom natjecanju. Podatci su izvezeni iz aplikacije, ali ako se potkrala greška, molim javiti na mail osvezica.knjiznica@gmail.com . Učenici pozvani na županijsku razinu u tablici su označeni bojom i podebljanim fontom. Čestitke svim učenicima i mentorima na uloženom trudu i postignućima!