6.a razred naše škole osvojio nagradu na natječaju “Za naše male genijalce”
Autor: Loredana Zima Krnelić, 7. 4. 2024.

Projekt “Za naše male genijalce” organizira Hrvatska elektroprivreda d.d. s ciljem poboljšanja uvjeta održavanja nastave i učenja te poticanja razvoja kreativnog mišljenja u osnovnim školama. Naši vrijedni učenici iz 6.a razreda uz mentorstvo i podršku razrednice Mirele Babić istaknuli su se svojim kreativnim pristupom i kroz kratak video uradak predstavili zašto baš njihova škola zaslužuje nova računala.

Za školu su  osvojili tri nova računala i s radošću pozirali prilikom primopredaje istih.  Čestitamo našim malim genijalcima na izvanrednom uspjehu! Vjerujemo da će njihov trud, kreativnost i predanost inspirirati i ostale.

Zahvaljujemo Hrvatskoj elektroprivredi d.d. na ovom hvalevrijednom projektu i podršci našoj školi. Više informacija o natječaju možete pronaći ovdje.