SVETI NIKOLA u našoj školi!
Autor: Loredana Zima Krnelić, 15. 12. 2009.

I u našu školu je 3. prosinca kratko navratio Sv. Nikola. Učenici mlađih razreda su mu priredili mali prigodni program.

Članovi scenske, recitatorske, čakavske, likovne, plesne skupine od 1. do 4. razreda te malog zbora pod vodstvom svojih učiteljica pripremili su prigodan igrokaz  za svetog Nikolu.

Na kraju priredbe je došao sveti Nikola, pozdravio sudionike programa i ostalu djecu u publici i svakom razrednom odjelu ostavio vrećicu bombona.

Isti igrokaz učenici su izveli  i u večernjim satima  mnogobrojnoj publici koju su činili njihovi roditelji, bake, djedovi, tete i svi ostali koji su došli vidjeti i podržati svoju djecu.