POSJET FESTIVALU ZNANOSTI
Autor: Bosiljka Jelača, 4. 5. 2018.

U utorak, 17.4.2018. učenici produženog boravka s učiteljicom Aileen Marinčić i 3.c razred s učiteljicom Mihaelom Damijanjević, posjetili su Festival znanosti na Sveučilišnom Kampusu. Iz škole su krenuli u 14h, te su pješke stigli u 14:25. Podijeljeni u dvije grupe krenuli su svatko na svoju aktivnost, jedni na "Igraonicu za male znanstvenike" gdje su promatrali i sudjelovali u pokusima, a drugi na radionicu "Što sve moj mozak može" gdje su naučili nove stvari o mozgu. Svaka radionica trajala je 30min te su se po završetku samo zamijenili. U 15:30 puni novog znanja krenuli su zadovoljni natrag u školu.

Ivan Sironić i Borna Markanović, 4.c