Roditelji razredne nastave - Preporuka o organizaciji rada u razrednoj nastavi od 11.5.2020.
Autor: Violeta Nikolić, 30. 4. 2020.

Poštovani roditelji

prema najavama MZO o povratku u škole za učenike razredne nastave od 11.5.2020.,objavljujem Preporuke nadležnog Ministarstva i Upute za spriječavanje i suzbijanje epidemije COVID 19  za ustanove ranog i predškolskog obrazovanja te osnovnoškolske ustanove koje možete pročitati na ovom linku.

Za detalje oko organizacije u našoj Školi dobit ćete informacije od svojih razrednica do kraja slijedećeg tjedna.
S poštovanjem

Ravnateljica: Violeta Nikolić