Susret plesnih škola Republike Hrvatske po prvi puta i u našem gradu!
Autor: Loredana Zima Krnelić, 24. 4. 2010.

Osnovna škola za klasični balet i suvremeni ples pri Osnovnoj školi „Vežica“ organizator je 06. Susreta plesnih škola Republike Hrvatske

U nedjelju 25. travnja 2010. godine s početkom u 13.00 sati, u Hrvatskom kulturnom domu u Rijeci  održat će se 06. Susret plesnih škola Republike Hrvatske u organiziaciji Osnovne škole za klasični balet i suvremeni ples pri Osnovnoj školi „Vežica“. Predstavit će se 95 učenika iz pet plesnih škola.

Podsjećamo da već treću godinu djelujemo kao prva osnovna plesna škola i pozivamo sve Riječane da pogledaju naš nastup u nedjelju 25. Travanja 2010.g. u 13.00 sati na pozornici HKD-a na Sušaku.

Više o tome saznajte...